w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1950

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

 • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1950, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1950.                                                                                                                  
 • Rok 1950. Cóż to był za rok! ZSRR ogłosił, że dysponuje bombą atomową, a polskie Ministerstwo Rolnictwa poinformowało o zrzuceniu przez USA masowej ilości stonki ziemniaczanej na Polskę. Założono Europejska Unia Nadawców – popularną Eurowizję, choć telewizja była dopierio w powijakach. Ale jakie sławy przyszły wówczas na świat – Zbigniew Wodecki, piosenkarz i kompozytor, Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera czy Anna Jantar, jedna
  z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Dla polskiego sportu był to bardzo dobry rok – w Malborku urodził się Grzegorz Lato, polski piłkarz i medalista Mistrzostw Świata; w 1974 r. król
  strzelców mundialu w RFN,  a w Dobromierzu – Stanisław Szozda, polski kolarz i zwycięzca Wyścigu Pokoju. Ze Spisu Powszechnego wynikało, że w Polsce liczba mieszkańców wynosiła 25 milionów. 
 • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1950 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1950. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1950. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
 • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
 • Koszt dodatków: 0,00 
 • Cena produktu: 49,00 
 • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-500 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany