Każdemu zależy na docenieniu seniorów, ich doświadczenia i wkładu w życie rodziny. W ważnych momentach chcemy im wręczyć wyjątkowe podarki i wtedy pojawia się dylemat – co kupić dziadkowi na 70 urodziny? Naszą propozycją są wyjątkowe Karty TO BYŁ ROK, które przywołają piękne wspomnienia. Te wspaniałe przedmioty zawierają mnóstwo unikatowych zdjęć, a także najważniejsze fakty historyczne. Ogromną zaletę stanowi również możliwość ich personalizacji. 

Co kupić dziadkowi?

Wszyscy znają magię opowieści dziadka lub babci. Starsze osoby uwielbią dzielić się swoimi wspomnieniami z wnukami i dziećmi. Dlatego idealny prezent dla 70-latka, czyli dojrzałego mężczyzny powinien przywoływać nostalgiczne chwile. Oferowane produkty oddziałują na emocje, więc niewątpliwie poruszą obdarowanych. Ponadto staną się punktem wyjścia do wielu fascynujących rozmów. Dla seniorów powroty do czasów młodości są wreszcie bardzo cenne. Jeśli chcesz sprawić ogromną radość jubilatowi, wybierz nasze wyjątkowe przedmioty.

Ciekawy prezent dla 70-latka

Odpowiedzią na pytanie, co kupić dziadkowi na 70 urodziny, są Karty TO BYŁ ROK. To niezwykłe produkty, które zaskoczą obdarowanego i będą swoistą podróżą w czasie. Dla ludzi we wskazanym wieku najlepsze będą wydania dotyczące 1951 roku oraz lat następnych. Są to już nieco odległe daty, ale pełne interesujących momentów historycznych, które przytoczono na awersie, natomiast rewers zawiera kalendarz danego roku. Ta dekada to czas odbudowy Polski, okres wojny w Korei, a także moment przyjścia na świat wielu gwiazd muzyki i filmu. 

Personalizowany podarek dla seniora

Warto podkreślić, że każda karta to personalizowany prezent na 70 urodziny. Przy zamówieniu można dodać ważne wydarzenie z życia jubilata lub jego rodziny, które zostanie umieszczone na podarku. Taki element jest dodatkowym smaczkiem i sprawi, że przedmiot zyska szczególne miejsce w pamięci obdarowanego mężczyzny. Wybierz doskonały produkt, który wyrazi Twoje uczucia, a także będzie czymś unikalnym. Zachęcamy do składania zamówień!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3