prezent na 50 urodziny

Jaki personalizowany prezent na urodziny?

Wybór właściwego prezentu to nigdy nie jest łatwa sprawa. Poszukujesz prezentu? W ToByłRok znajdziesz oryginalne propozycje prezentów na wiele okazji, takich jak osiemnastka, okrągłe urodziny: 40, 50, 60, 70, 80, 90 lub nawet 100 urodziny czy rocznica ślubu. Podpowiadamy jak wybrać oryginalny i wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Prezenty warto dawać i miło je otrzymywać. Prezenty sprawiają, że radość odczuwa osoba obdarowana, ale także ta, która ów prezent wręcza. Jak też powszechnie wiadomo, drobne prezenty podtrzymują przyjaźń. Każda okazja jest dobra, by podarować bliskim prezent wyjątkowy, ale to urodziny są tą wyjątkową okazją, gdy chcesz podarować bliskiej osobie osobie prawdziwie wyjątkowy upominek, dobry prezent, który zapamięta na długo, a może nawet – na zawsze.

O czym warto pamiętać, gdy chcesz wybrać idealny prezent na urodziny ?

Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada sztuka. Rynek personalizowanych prezentów, zwłaszcza w ostatnim czasie, bardzo się rozwinął. Prezent personalizowany to dzisiaj hasło zrozumiałe dla wszystkich. Nikogo nie dziwią już personalizowane koszulki, podpisane szklanki i kieliszki, haftowane ręczniki albo pierwsze strony gazet ze zdjęciem Jubilata lub Jubilatki. W naszej ofercie znajdziesz znajdziesz oryginalne prezenty dla każdego jednoznacznie nawiązujące do urodzin Jubilatki lub Jubilata. Bo czy rok, w którym przyszli na świat nie jest dla nich rokiem wyjątkowym zasługującym na elegancki prezent? Czyż nie lubimy z nostalgią powracać do lat młodości i dzieciństwa? A gdyby tak cofnąć się w czasie jeszcze bardziej: do roku urodzenia Twoich bliskich? Dlatego przygotowaliśmy specjalne, eleganckie Karty, które przeniosą Jubilata do czasu jego urodzenia! Czym żył wtedy świat? Jakie wydarzenia nie schodizły z pierwszych stron gazet? Kto wtedy rządził światem? Co działo się w polityce, sporcie, w filmie czy w muzyce? Prezent dla 50 urodziny dla męża, mamy lub taty?

Jak wybrać prezent?

Jeśli ma to być prezent urodzinowy dla szefa, kolegi czy dalekiego wujka, którego nie znasz zbyt dobrze, z powodzeniem wystarczy Karta klasyczna. Np. możesz wybrać naszą Kartę TO BYŁ ROK 1973, w dwóch wariantach: Klasycznym lub New Design.

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1973 | To Był Rok (tobylrok.pl)

Karta 50 Urodziny NEW DESIGN Czym żył świat w roku 1973? | To Był Rok % (tobylrok.pl)

Jeśli jednak znasz dobrze Jubilata szukając prezentu pomyśl o Karcie Premium, w której do wydarzeń ze świata dodasz swoje ważne wydarzenie rodzinne.

Personalizowany prezent – najpiękniejsza pamiątka: Karta Premium TO BYŁ ROK

Wybierając naszą elegancką kartę z wydarzeniami, jakimi żył świat w roku urodzenia Jubilata sprawisz nie lada zaskoczenie, ale dopiero nasza Karta Premium sprawi, że będzie to prawdziwie niesamowity prezent. Do wydarzeń ze świata bowiem dodajesz swoją własną personalizację, tzn. swoimi słowami opisujesz Jubilata tak, by sprawić mu radość i przyjemność. To z pewnością oryginalny prezent, jakiego się nie spodziewa. Karta premium | To Był Rok (tobylrok.pl)

ToBylRok.pl – personalizowane prezenty

A co, jeśli to nie ma być prezent na urodziny lecz oryginalny prezent na inną okazję ? Dla mamy na Dzień Matki, dla taty na Dzień Ojca, dla ulubionego nauczyciela na zakończenie roku szkolnego lub dla żony lub przyjaciółki na Dzień Kobiet? Powiedz to z nami! Wiemy, że słowa mają niesamowitą moc – wyraź uczucia z nami. Przygotowaliśmy dyplomy i certyfikaty, w których możesz wyrazić siebie i sprawić, że obdarowaną osobę wzruszysz albo … rozbawisz do łez! Bo to Ty układasz treść personalizacji!

Dyplom Złota Mama | To Był Rok (tobylrok.pl)https://tobylrok.pl/kalendarz/dyblom-zlota-mama/

Dyplom Super Tata | To Był Rok (tobylrok.pl)

Dyplom Wzorowego Nauczyciela | To Był Rok (tobylrok.pl)

Nawet jeśli brakuje Ci oryginalnego pomysłu i nie wiesz co wpisać w dedykację (personalizację) możesz ciągle podarować zaskakujący prezent a ewentualne podpowiedzi znajdziesz w zakładce Insporacje

Inspiracje | To Był Rok (tobylrok.pl)

Pamiętaj, że ilość znaków, jakie możesz wpisać, jest nieograniczona a nasi graficy znajdą sposób by tekst odpowiednio rozmieścić na Karcie.

Prezenty online dla Twoich bliskich: www.tobylrok.pl

Zaufało nam już kilka tysięcy klientów, gwarantujemy satysfakcję albo zwrot pieniędzy. Zdobywamy nagrody i wyróżnienia a klienci doceniają nas za innowacyjny pomysł, szybką wysyłkę, znakomity produkt, eleganckie pakowanie oraz obsługę klienta, jakiej nie doświadczyli w innych konkurencyjnych firmach i w której to Klient naprawdę stoi zawsze na pierwszym miejscu. Zaufaj nam i Ty – nie zawiedziemy Twoich oczekiwań! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *