w magazynie

Karta 45 Urodziny NEW DESIGN Czym żył świat w roku 1979?

59,00 69,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1979, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1979.                                                                                                                   
  • Rok 1979. Rok premier, “pierwszych razów” i debiutów na tak wielu polach, że wszystkie trudno wymienić. Margaret Thatcher została pierwszą w historii Wielkiej Brytanii premierem kobietą, (świat o niej jeszcze usłyszy), a Elton John, jako pierwszy zachodni piosenkarz, dał swój koncert w ZSRR. W Cortina d’Ampezzo odbył się pierwszy w historii konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich, przyszłym narodowym sporcie Polaków po futbolu, choć na zjawisko zwane “małyszomanią” trzeba jeszcze będzie długo czekać. Sony wypuścił pierwszego “walkmana”, niedościgłe marzenie większej części polskiej młodzieży, a Philips pokazał pierwszą płytę kompaktową. No i na Saharze pierwszy raz spadł śnieg. Nowo wybrany papież Jan Paweł II rozpoczął swoje międzynarodowe wojaże, odwiedził swój kraj ojczysty oraz USA, gdzie po raz pierwszy wygłosił przemówienie na forum ONZ oraz jako pierwszy papież został przyjęty w Białym Domu. Wyjątkowy rok, jaki już nigdy się nie powtórzy!                                                                                       
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1979 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1979. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1979.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 59,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-790-NEW Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany