w magazynie

Karta 55 Urodziny NEW DESIGN Czym żył świat w roku 1969?

59,00 69,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1969, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1969.                                                                                                                  
  • Rok 1969.Ostatni rok dekady lat 60-tych był rokiem bardzo bogatym w znaczące wydarzenia. Richard Nixon został zaprzysiężony na 37. prezydenta Stanów Zjednoczonych, a na budynku Apple Records w Londynie odbył się ostatni występ grupy The Beatles. Po drugiej stronie oceanu rozpoczyna się plenerowy koncert w Woodstock, raj dla dzieci-kwiatów i mekka ruchu hippisowskiego, a James Brown już wtedy zapoczątkował taniec o nazwie breakdance. W Brazylii, legenda piłki nożnej, Pelé, strzelił swego tysięcznego gola. A pamiętacie kreskówki “Wilk i zając” naszych wschodnich sąsiadów, oraz amerykańską produkcję “Scooby Doo”? Obie pochodzą z tego samego roku! A Polska obchodziła 25-lecie powstania bytu, jakim był PRL. Na jego zakończenie trzeba będzie jeszcze jednak trochę poczekać…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1969 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1969. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1969 O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                     
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 59,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-690-NEW Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

.

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany