w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1937

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1937, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1937.                                                                                                                  
  • Rok 1937. Ileż się wtedy dzieje! Do kin wchodzi animowany film z Kaczorem Donaldem w głównej roli a w Polsce, w Małkini na świat przychodzi Stanisław Tym, aktor i satyryk i to właśnie w tym roku Margaret Mitchell otrzymała nagrodę Pulitzera za kultową już powieść “Przeminęło z wiatrem”. W Japonii powstały firmy Canon oraz Toyota a w Chicago utworzono pierwszy na świecie bank krwi. Niestety, świat zmierza ku wojnie wielkimi krokami, w Hiszpanii trwa straszna wojna domowa, którą Niemcy traktują jak poligon doświadczalny – niemiecki Legion Condor zbombardował baskijską Guernikę w Hiszpanii a w stalinowskiej ZSRR zamordowano ponad 110 tys. osób polskiej narodowości. Z pozytywnych wieści – to właśnie w tym roku w Londynie został uruchomiony pierwszy telefoniczny numer alarmowy na świecie. 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1937 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1937. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1937. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-370 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany