w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1936

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1936, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1936.                                                                                                                  
  • Rok 1936. Jeśli ktoś urodził się w tym właśnie roku, to ma się czym szczycić , bo jego przyjście na świat nastąpiło w naprawdę doborowym towarzystwie, by wymienić tylko kilka osobistości: Marian Kociniak, niezapomniany Franek Dolas z komedii “Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, Edyta Wojtczak, spikerka – jedna z ikon Telewizji Polskiej, Anna German, piosenkarka, laureatka wielu festiwali, czy Agnieszka Osiecka, autorka tekstów ponad 2 tys. piosenek. A w dalekiej Argentynie na świat przychodzi Jorge Mario Bergoglio, tak, tak – przyszły papież Franciszek. Świat zmierza jednoznacznie do wojny – na początek straszna wojna domowa w Hiszpani, gdzie Francisco Franco ogłasza bunt przeciw Republice.  Za zaledwie 3 lata wybuchnie piekło…                                                       
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1936 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1936. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1936. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-360 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany