w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1935

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1935, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1935!

Rok 1935. Napięcie pomiędzy Polską a Niemcami rośnie: Adolf Hitler rozpoczyna zbrojenie powołując do życia Wehrmacht i zrywając traktat wersalski, to wiedzą wszyscy, ale czy wiedzieliście, że w Prusach Wschodnich na listę ksiąg zakazanych wpisano “Krzyżaków” Henryka Sienkiewicza? W USA na świat przychodzą dwie sławy, które zawojują niebawem świat estrady i filmu: w stanie Missisipi urodził się przyszły król rock and rolla Elvis Presley, a w Nowym Jorku swoje przyjście na świat obwieścił Woody Allen, reżyser i jakże charakterystyczny aktor. W USA a w ogóle wiele się wtedy działo – rozpoczęto sprzedaż gry Monopoly oraz zastosowano pierwszy licznik parkingowy do pobierania opłat a Amerykanin Wallace Carothers wynalazł nylon. Prawdziwe rewolucje! 

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1935 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1935. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1935. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1935 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! To był także ich rok!

UWAGA!
Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-350 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany