w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1934

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1934, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1934!

Rok 1934. Polska podpisała z Niemcami 10-letnią deklarację o niestosowaniu przemocy oraz pakt o nieagresji z ZSRR – dziś wiadomo, co były warte… Na świat przychodzą sławy polskiego aktorstwa i estrady: Andrzej Kopiczyński, słynny Stefan Karwowski z serialu “Czterdziestolatek”, Irena Santor, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, Wojciech Pokora, popularny aktor komediowy czy niezapomniany Jan Kobuszewski. W Polsce otwarto lotnisko na Okęciu w Warszawie a w USA Walt Disney zakończył pracę nad pierwszym filmem o Kaczorze Donaldzie.

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1934 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1934. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1934. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1934 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! To był także ich rok!

UWAGA!
Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

Dekoracyjny karton kredowy w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany