w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1933

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1933, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1933!

Rok 1933. To już dziewięćdziesiąt lat temu… Ależ to był rok, ileż się wtedy na świecie działo! Świat zmierza powoli do katastrofy jaką będzie II Wojna Światowa… Adolf Hitler obejmuje stanowisko Kanclerza Rzeszy, powstaje policja Gestapo a jedynie działającą partią staje się nazistowska NSDAP, polscy matematycy łamią kod niemieckiej Enigmy. To właśnie w tym roku na świat przyszły takie sławy jak Stanisław Janicki, krytyk filmowy i historyk kina oraz Jerzy Połomski, piosenkarz, popularny artysta estradowy lat 60. i 70. We Lwowie po raz pierwszy świat usłyszał o Wesołej Lwowskiej Fali, w której występowali m.in. Szczepcio i Tońko oraz po raz pierwszy widziano potwora z Loch Ness!  No i wisienka na torcie – to właśnie wtedy zniesiono prohibicję w USA!

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1933 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1933. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1933. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1933 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! To był także ich rok!

UWAGA!
Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 

 

 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-330 Kategoria:

Opis

Rok 1933. To już dziewięćdziesiąt lat temu… Ależ to był rok, ileż się wtedy na świecie działo…

Świat zmierza powoli do katastrofy jaką będzie II Wojna Światowa… Rok 1933. Adolf Hitler obejmuje stanowisko Kanclerza Rzeszy, powstaje policja Gestapo a jedynie działającą partią staje się nazistowska NSDAP, polscy matematycy łamią kod niemieckiej Enigmy. To właśnie w tym roku na świat przyszły takie sławy jak Stanisław Janicki, krytyk filmowy i historyk kina oraz Jerzy Połomski, piosenkarz, popularny artysta estradowy lat 60. i 70. We Lwowie po raz pierwszy świat usłyszał o Wesołej Lwowskiej Fali, w której występowali m.in. Szczepcio i Tońko oraz po raz pierwszy widziano potwora z Loch Ness!  No i wisienka na torcie – to właśnie wtedy zniesiono prohibicję w USA!

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1933 – spraw przyjemność Mamie, Tacie, Babci lub Dziadkowi.

Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem!

Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1933.

Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać “personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ i wpleciemy w ciąg wydarzeń ze świata w odpowiednim miejscu. O wpisanie “personalizacji” poprosimy Cię w wiadomości do Sprzedającego podczas składania zamówienia (podaj dzień urodzin oraz treść oczekiwanego wpisu).

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1933 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! Bo to był także ich rok!

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany