w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1952

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1952, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1952.                                                                                                                  
  • Rok 1952. To już ponad siedemdziesiąt lat temu… Ależ to był rok, ileż się wtedy na świecie działo… To właśnie wtedy oficjalnie narodziła się nazwa PRL. Poza tym, na znak “przyjaźni polsko-radzieckiej”, Towarzysz Stalin decyduje postawić w Warszawie wśród wojennych zgliszczy Pałac Kultury i Nauki, który do dziś jest symbolem polskiej stolicy. Po raz pierwszy w krajach słowiańskich obchodzono dzień dziecka, a przy Związku Harcerstwa Polskiego powstaje oficjalny zespół “Gawęda”. Na świecie też sporo się dzieje: Elżbieta II wstępuje na tron w Wielkiej Brytanii a Albert Einstein odrzuca propozycję objęcia urzędu prezydenta Izraela. No i kropka nad i: w Kalifornii po raz pierwszy odbyły się wybory piękności Miss Universe – zwyciężyła … Finka!                                           
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1952 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1952. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1952. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-520 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany