w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1959

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1959, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1959.                                                                                                                  
  • Rok 1959. Rok zdarzeń ze wszech miar fascynujących, nie do końca wyjaśnionych, a przynajmniej bardzo dziwnych: tragedia na Przełęczy Diatłowa na Uralu w Rosji stanowiąca zagadkę do dzisiaj, czy też – trudno w to uwierzyć! – domniemana, nigdy nie potwierdzona, katastrofa UFO w porcie w Gdyni albo Cud na Nowolipkach w kościele św. Augustyna w Warszawie! Do cudów nie należała krwawa rewolucja kubańska: w jej wyniku Fidel Castro obejmuje władzę na Kubie, albo oficjalne zaliczenie Alaski do USA jako należący do niej 49 stan, w jej ślad niebawem pójdą Hawaje, które po referendum dołączyły do USA jako stan numer 50. Polskie Radio rozpoczęło w 1958 regularne nadawanie audycji w języku … esperanto, a radziecka sonda kosmiczna Łuna 3 wykonała pierwsze zdjęcia niewidocznej strony Księżyca! No czyż to wszystko nie dziwne i fascynujące?  
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1959 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1959. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1959. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-590 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany