w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1943

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1943, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1943.                                                                                                                  
  • Rok 1943. Wojna trwa, ale powoli szala zwycięstwa zaczyna się przechylać na korzyść Aliantów. Niemcy rozpoczęli prace ekshumacyjne w Katyniu, w Warszawie wybucha powstanie w getcie żydowskim, Niemcy ponoszą klęskę w Afryce a włoski dyktator Benito Mussolini zostaje pozbawiony władzy i aresztowany, Włochy kapitulują. Rok 1943 to rok, w którym na świat przyszło wiele polskich sław: Lech Wałęsa, działacz opozycji antykomunistycznej, pierwszy przewodniczący NSZZ
    Solidarność; prezydent RP, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Marian Opania – aktor i artysta kabaretowy, Karin Stanek – piosenkarka, Bronisław Cieślak, odtwórca roli oficera MO Sławomira Borewicza w serialu telewizyjnym 07 zgłoś się czy Tadeusz Nalepa – legenda polskiego bluesa. W roku wojny i pożogi świat ujrzała też być może najpiękniejsza książka dla dzieci (i dorosłych!) “Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego… 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1943 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1943. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1943. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-430 Kategoria:

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany