w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1944

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1944, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym kredowym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1944.                                                                                                                  
  • Rok 1944. Wojna trwa i choć front wschodni zbliża się do Polski, to najczarniejsze karty narodu polskiego dopiero mają nastąpić. Armia Czerwona zlikwidowała trwającą 900 dni niemiecką blokadę Leningradu a w Normandii lądują Alianci – co jest największą operacją desantowa w historii. W Powstaniu Warszawskim polegli poeci Krzysztof Kamil Baczyński oraz Tadeusz Gajcy, trwa rzeź cywilnych mieszkańców miasta, a w Moskwie powstał zależny od ZSRR Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego, zalążek komunistycznego rządu po wojnie. Powstała też Milicja Obywatelska. Bez roku 1944 trudno jednak wyobrazić sobie polską scenę estradową – to wtedy właśnie na świat przyszedł Andrzej Rosiewicz, piosenkarz, kompozytor, satyryk, tancerz i choreograf, Michaj Burano, wokalista zespołu Niebiesko-Czarni, czy Andrzej Zieliński, kompozytor, pianista i wokalista zespołu Skaldowie.  
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1944 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1944. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1944. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-440 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany