w magazynie

Karta na 20 Urodziny ToByłRok 2004

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 2004, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym kredowym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 2004.                                                                                                                  
  • Rok 2004. Tak, tak – to dopiero w tym roku uruchomiono serwis społecznościowy Facebook, choć wydaje się, że jest z nami dużo dłużej. To w tym roku nastąpiło piąte rozszerzenie Unii Europejskiej.
    krajami przystępującymi były: Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Malta, Cypr, Słowenia, Węgry oraz Słowacja, a dążenia demokratyczne dały o sobie znać także w Ukrainie, gdzie rozpoczęła się pomarańczowa rewolucja w Kijowie. Po raz pierwszy obchodzono w Polsce Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 2 maja, a podczas XXVIII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach Otylia Jędrzejczak zdobyła w wyścigu na 200 m stylem motylkowym pierwszy polski złoty medal olimpijski w pływaniu. 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 2004 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 2004. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 2004. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R20-040 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany